Hakkımızda


HAKKIMIZDA

Vize işlemleri belli bir zaman alan, birçok evrak içerisinde kaybolacağımız ve hata kabul edilmeyen bir süreç zinciridir. Biz bu süreç içerisinde, müşterilerimize en doğru danışmanlığı yaparak, Konsoloslukların yetkilendirmiş olduğu vize başvurularına yapma yetkisine sahip acentasıyız ve vize işlemlerinde ki tüm zorlukları üstlenmekteyiz.

Turizm sektöründe tecrübemizle vize işlemlerinde uzmanlaşmış kadromuzun yoğun çalışmaları neticesinde seyahat sürecinin en önemli ve zor adımı olan vize işlemlerinde kişilerin ve kurumların bu ihtiyaçlarına karşılık vermekteyiz.

Herkesin bildiği gibi ülkemizde bulunan diplomatik temsilcilikleri, büyükelçilikler ve konsolosluklar olmak üzere hemen hemen tüm ülkelerin diplomatik merkezleri bulunmaktadır. Seyahat etmek istediğimiz ülkelere ticari vize, turistik vize, aile/arkadaş ziyareti vizesi, eğitim amaçlı, sağlık amaçlıda olsa gideceğimiz birçok ülke, Türk vatandaşlarından vize istemektedir. Ancak önceden almış olduğumuz pasaport ve bir dizi evrakla birlikte bu vizeye sahip olabilmekteyiz. Bu süreçte evraklarınızı tamamlanıp, konsoloslukların karar vereceği tarihte randevu alıp, konsoloslukların önünde saatlerce beklemek gibi birçok zahmetli ve zor işlemlerden geçmektedir. Bu zaman dilimi sonunda olumsuz sonuçlarda alınabilmektedir.

Biz Ulusal Vize olarak, danışmanlık hizmetleri içerisinde vizenizin çıkıp çıkmayacağı hakkında aydınlatıcı bilgilendirme, konsolosluklardan alınacak randevu, evrak teslimi, takibi ve vizenin sonuçlandırılması işlemlerinin tümünü üstlenmekteyiz.

Şimdiden iyi seyahatler dileğiyle....


ULUSAL VİZE DANIŞMANLIK VE SEYAHAT HİZMETLERİ